pl en
Victus - mail
biuro@victus-gdansk.pl Zostaw wiadomość
Victus - tel
+48 58 305 15 23 Dzwoń codziennie 9 - 17

Apartamenty Victus – Współpraca Z Nami

Szanowni Państwo,

Oferujemy Państwu uczciwe i jasno określone warunki współpracy. Właściciele mieszkań współpracujący z naszą firmą czerpią wiele korzyści powierzając nam do obsługi swoje apartamenty.
Od 10 lat z powodzeniem, kompleksowo zarządzamy nieruchomościami na terenie Sopotu i Gdańska.  Nasi klienci to osoby prywatne a także małe i duże firmy korporacyjne, które wynajmują apartamenty w Trójmieście.  Dysponujemy bazą stałych klientów, którzy wciąż szukają nowych mieszkań na krótki oraz długi okres najmu.
Jeśli posiadacie Państwo mieszkanie w Gdańsku, ale nie macie czasu, by zająć się organizacją jego najmu, cenicie sobie wygodę i maksymalną oszczędność czasu, przy jednoczesnym osiąganiu wysokich zysków, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji współpracy. 
Państwo przekazujecie nam swoje mieszkanie-my zajmujemy się resztą! 
ZAPEWNIAMY
Elastyczne podejście i kompleksową obsługę 24hDuże zaangażowanie w maksymalizowanie obłożenia. Odpowiednio ukierunkowany, dynamiczny marketing. Możliwość bieżącego monitorowania przebiegu rezerwacji Państwa nieruchomości. Profesjonalną pomoc i stały kontakt z naszym pracownikiem odpowiedzialnym za Państwa mieszkanie. Pełne zaplecze techniczne - nadzór konserwatorski nad powierzoną nieruchomością. Współpracę z firmą sprzątającą (przygotowanie apartamentów, zapewnienie pościeli, ręczników, środków czystości).Szybkie reagowanie w trudnych sytuacjach, dzięki współpracy z firmą ochroniarską. Ubezpieczenie OC dla każdej nieruchomości z tytułem prawnym. Usługi dodatkowe: Transfer z/na lotnisko, Wypożyczalnia rowerów, Wypożyczalnia sprzętu dla dzieci.
Naszym gościom zapewniamy wypoczynek na najwyższym poziomie.

Właścicielom apartamentów gwarantujemy bezpieczeństwo najmu oraz indywidualnie dopracowaną strategię, gwarantującą maksymalizację zysków.
PROCES REZERWACJI APARTAMENTU
Apartament wynajmowany jest za pośrednictwem naszej strony internetowej – również w wersji mobilnej - pozwala wyszukać wolny apartament i dokonać rezerwacji. Prosta w obsłudze, czytelna opcja rezerwacji online, która oblicza całkowity koszt pobytu. Nasze telefony są czynne 24h na dobę dla osób chcących dokonać rezerwacji. Personel pełniący dyżur wydaje klucze od Apartamentu nawet w późnych godzinach wieczornych. Nasze biuro sprzedaży i rezerwacji znajduję się w ścisłym centrum Sopotu, przy ul. Dworcowej 1.Proces przyjmowania Gości odbywa się w naszym biurze, opłata za pobyt pobierana jest od klientów przed wydaniem kluczy do mieszkania. Nikt z osób, którym powierzamy Państwa nieruchomość nie jest anonimowy. Podczas procesu wydawania kluczy zawierana jest umowa najmu pomiędzy firmą Victus a Gościem. Sprawdzane są dokumenty tożsamości, dodatkowo jesteśmy wyposażeni w sieć kamer rejestrujących samochody parkujące pod naszym biurem wraz z systemem nagrywania twarzy. W trakcie pobytu Goście zgłaszają powstałe problemy związane z wadami w mieszkaniu czy chwilową niefunkcjonalnością składowych nieruchomości. Firma Victus posiadając dostęp do wykwalifikowanego personelu technicznego błyskawicznie usuwając wszelkie dysfunkcje związane z siecią gazową, instalacją elektryczną, problemami z telewizją satelitarną jak i pozostałymi problemami związanymi z uszkodzeniem ruchomości, stanowiącymi wyposażenie mieszkania. Współpracujemy z firmą ochroniarską Solid Security, która dba o bezpieczeństwo i zapewnia interwencje w trudnych sytuacjach. Posiadamy ubezpieczenie OC dla każdej nieruchomości z tytułem prawnym. Po ustaniu stosunku najmu Apartament jest odbierany przez pracownika firmy Victus.
PREZENTACJA APARTAMENTU
Apartamenty są prezentowane na naszej stronie internetowej oraz na portalach turystycznych Każdy Apartament otrzymuje unikatową nazwę Staranne opracowujemy opis apartamentu, podkreślający jego atuty Organizujemy profesjonalną sesję zdjęciową Mapa lokalizacyjna obiektu Pozycjonowanie na naszej stronie internetowej
REKLAMA
Skupiamy się na reklamie multimedialnej. Stosujemy różnego rodzaju kampanie reklamowe, mailing oraz marketing bezpośredni. Głównym obszarem naszej działalności, wpływającej na dużą liczbę Gości są media społecznościowe (wyszukiwarka Google.pl Facebook, Google+, Twitter).Ogłaszamy się na portalach turystycznych oraz współpracujemy z różnymi agencjami. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Prowadzimy sprzedaż naszych usług na kluczowych portalach np. booking.com, wimdu.pl Posiadamy narzędzia umożliwiające rezerwację apartamentu na wielu portalach bez nakładających się rezerwacji. Aktywnie uczestniczymy w lokalnych wydarzeniach kulturowych. Współpracujemy z Urzędem Miasta w organizacji np. pikniku rodzinnego, licznych festynów, dodatkowo jako sponsor wspieramy drużynę piłkarską oraz koszykarską.
FINANSE
Dajemy Właścicielom możliwość stałego kontrolowania sytuacji finansowej wynikającej z obłożenia Apartamentu. Gwarantujemy: Regularne płatności – miesięczne rozliczenia lub płatność z góry. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów rozliczeń. Bieżące informacje na temat stanu apartamentu: ewentualnych usterek i napraw. Raportowanie obłożenia Bezpłatne rezerwacje własne (o ile nie kolidują one z przyjętymi już rezerwacjami).
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Marzena Piotrowicz
e-mail: m.piotrowicz@victus-gdansk.pl
tel. + 48 508 700 903